Personalet på Marstal Navigationsskole er dedikerede og imødekommende.

Nogen af os har flere funktioner på skolen. Derfor kan du møde os både i klasselokalet og på kontoret.

Administrationen

Helle Poulsen

Jan Gudmundsson

Prorektor
jg@marnav.dk

Lene Thygesen

Administrationsleder
lene@marnav.dk

Dorthe Weber

Overassistent
dorthe@marnav.dk

Karin Kristensen

Underviserne

Nautisk afdeling

Helle Poulsen

Rektor & teamkoordinator
hellep@marnav.dk

Jan Gudmundsson

Prorektor
jg@marnav.dk

Henrik H. Mikkelsen

Lektor, teamkoordinator for nautik
hagbarth@marnav.dk

Jan Møller Jensen

Lektor, teamkoordinator og kvalitetskoordinator
janm@marnav.dk

Martin Bro Mikkelsen

Lektor, teamkoordinator for sikkerhed
martin@marnav.dk

Mogens E. K. Larsen

Mette Hundahl

Lektor, læsevejleder
hundahl@marnav.dk

Kresten Jacob Wium Petersen

Jørgen Ritz

Instruktør, Nautisk og HF
jr@marnav.dk

Henrik Steen

Instruktør, Nautisk og HF
henriksteen@marnav.dk

Flemming Jensen

Underviser og IT
fj@marnav.dk

Alexander Berg Nielsen

Hjælpelærer

Anne Mie Roer Jensen

Hjælpelærer

Sabba Lile

Instruktør, Nautisk og HF

Nautisk afdeling

Nis Kørner

Instruktør
nis@marnav.dk

Jesper Kristiansen

Instruktør
jek@marnav.dk

Peter Stenfeld Mathiasen

Instruktør
psm@marnav.dk

Teknisk personale

Anders Bothe

Karin Sonnichsen

Rengøringsassistent/
pedelmedhjælper

Emma Christiansen

Rengøringsassistent

Kristian Kaastrup

Pedelmedhjælper

Helle Nissen

Kantineleder
hni@marnav.dk

Maria Meirum

Kantinemedhjælper

Mariane Germansen

Køkkenassistent

Allan Henriksen

Pedelmedhjælper

Karin Knudsen

Pedelmedhjælper

Alice Søndergaard

Kantinemedhjælper

Helen Christensen

Skolemor
marnav-logo-hvid-176x45.png

Marstal NavigationsskoleMaritimt Uddannelsescenter

A Ellenet 10, 5960 MarstalE marnav@marnav.dkT (+45)62531075

Find os også her

Copyright © 2021 Marstal Navigationsskole.

Designet & Udviklet af SkyDigital

Search

Ellenet 10, 5960 Marstal
(+45) 62 53 10 75